ازا فتخارات تالیف و نشر در مؤسسه فرهنگی راه شایستگان

روانشناسی در تدریس

دکتر دولتی از زمانی که سطح «A» را در دروه تربیت معلم در لندن کسب نموده، به عنوان نویسنده و مدرس زبان انگلیسی، سی و شش کتاب برای کودکان و بزرگسالان نوشته است.

تجارب به دست آمده از سی و پنج سال سفر به دور دنبا و تحصیل در یونیورسیتی کالج لندن او را به سطحی از دانش رسانده که بتواند از پس نیازهای دانش‌آموزان بی‌رغبت در هر سطحی برآید. خلاصه اینکه، نقل قول‌های کوتاه محققین برای تأیید توجه او به تدریس، نوشتن و شعرسرایی بسنده می‌کند.

«… در طول چنین مدت زمان کوتاهی، دکتر دولتی چنان پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در کسب مهارت داستان‌نویسی و شعرسرایی داشته که برای دانشجویانی با توانایی متوسط در طول سه سال به زحمت امکان‌پذیر است… »

دکتر جینا سالیوالا

Dr. Jinnah Saliwalla

بمبئی

Bombay

«… بدین ترتیب، به رحیم دولتی رتبه A در تدریس مهارت‌های زبان و بالاترین مدرک پیشرفتی که داشته اهدا می‌‌شود. تجارت قبلی و استعداد ذاتی او، وی را به سطح قابل تقدیری در تدریس رسانده است…

او معلمی فوق‌العاده بوده و شخصیت مثبت و توجه بارزش به تک‌تک افراد در کلاس درس باعث ایجاد اعتماد به نفس و خلق گردیده است.»

جان های کرفت

John Hycraft

اینترنشنال هاوس – لندن

International House – London

دریافت کتاب از طریق لینک زیر

سفرنامه تربیتی

کتاب سفرنامه تربیتی ، کتابی با رویکردی انتقادی در مسایل تعلیم و تربیت است که مولفان آن : سرکار خانم مجیدی تهرانی مشهور به توحیدی و آقای محمد رضا توحیدی ، پس از بازگشت از انگلستان و دیدار مدارس آنجا ، در سال ۱۳۶۹ ، با استفاده از مشاهدات و تجربیات  شخصی ، و در پاسخ گویی به سوالات اداره آموزش و پرورش منطقه ۳ تهران به تحریر در آمده اند.

دریافت کتاب از طریق لینک زیر